Беласица излъга Марек в Петрич(ВИДЕО)

0

ОФК Беласица победи с 1:0 отбора на Марек Дупница в контролна среща, която се игра днес на стадион „Цар Самуил“ в град Петрич.

След доста динамично и двуостро първо полувреме, заслужено домакините от Петрич се оттеглиха на почивка с гол преднина дело на Атанас Димитров -малкия Джаич, разписвайки се след корнер в 45-тата минута на първото полувреме.В началните 15 минути гостите стояха по-добре на трудния терен и стигнаха до удобен шанс за гол. Той дойде в 13-ата минута, когато обаче Евгени Илиев би право в ръцете на вратаря Кирил Георгиев.

През втората част и двамата треньори извършиха доста промени в своите състави, а това нямаше как да не доведе до спад в качеството на игра, но по-дейният и отборът, който повече искаше победата беше този на Беласица. С пропуски пред вратата пазена от Пламен Младенов се отличиха Аспарух Смилков(на два пъти) и Йордан Тодоров.

В този мач неофициален дебют с бяло-червената фланелка записа и новото попълнение Любомир Христов.Мачът бе ръководен от петричкия международен рефер Ивайло Стоянов, с помощници Мирослав Максимов и Любо Танев.

Следващата контрола на Марек е в събота срещу Левски (Лом), а Бела играе с дубъла на ЦСКА 1948.

Пирин Бл с класическа победа в първата си контрола(ВИДЕО)