Банско завърши с равенство лагера в Сандански

0
bansko 2019

Отборите на Беласица Петрич и Банско завършиха наравно 2:2 в контрола играна днес преди обяд на терена с изкуствено покритие в Струмяни. Първоначално срещата бе планирана за село Склаве, но заради тежкия терен бе изместена. С този мач приключи и 12 дневния подготвителен лагер на ФК Банско в Сандански.

Двата отбора си поделиха по едно полувреме. Преди почивката Беласица поведе с 2:0 след попадения на Благой Наков и Тодор Кръстев. Само три минути след почивката капитанът Петър Лазаров намали резултата, а малко по-късно бившият юношески национал Смаил Креболиев с поредния си гол в контролите оформи и крайното 2:2.

Следващата контрола за Банско е на 6.02. с Добруджа, а ден по-рано Беласица среща Кариана Ерден в турнира „Петричка пролет“.