0
-
-

Банско победи с 2:1 Хебър-2 в контролна среща играна на стадион „Свети Петър“.

В 24-та минута капитанът Костадин Слаев като по конец насочи топката към Денис Ангелов и той стреля от движение, но вратаря на гостите се намеси успешно и не се стигна до попадение. В 30-та минута главният съдия не отсъди дузпа за отбора на домакините след като Милен Лефтеров бе спънат в наказателното поле на гостите.

В 44-та минута след центриране след отлично изпълнен фаул от Боби Галчев отдясно Димитър Стоев с глава изпрати топката в сглобката зад стража на гостите за 1:0. През втората част на срещата отново футболистите на домакините бяха отбора, който диктуваше нещата на терена. В 50-та минута Милен Златков бе изведен отляво в наказателното поле на гостите и от 7-8 метра насочи топката в близкия ъгъл за 2:0.

Почетното попадение за отбора на Хебър отбеляза Николай Габеров в края на мача след отлично изпълнен фаул от 17-18 метра и изненада стража на козлите,пишат колегите от Novsport.com.