Банско изпусна Германея у дома

0

Германея спечели ценна точка в борбата си за оцеляване при гостуването си на Банско, завършвайки наравно 1:1. Срещата бе от 21-ия кръг на Югозападната трета лига.

При това Германея игра човек по-малко в мача, след като в 37-та минута Атанас Георгиев бе изгонен с директен червен картон. Той бе отстранен, след като събори откъсващия се сам срещу вратаря Милен Лефтеров. Домакините поведоха след 16 минути игра след като Петър Лазаров изведе сам срещу вратаря Лефтеров и той не сбърка.  Последваха пропуски на Смаил Креболиев ,Георги Фикийн и Владимир Кабранов за Банско, а в 69-тата минута Алек Манолов от фаул вкара изравнителния гол за Германея.

Във временното класиране Банско е на 5-то място с 32 точки, но толкова вече има и Марек. Въпреки силната си пролетна серия Германея все още е на предпоследното 17-то място със 17 точки.