Балкан с нова победа, президентът влезе в игра

0
-
-

Балкан (Ботевград) се наложи с 1:0 в Костинброд над едноименния тим и продължава в следващия кръг на турнира за купата на Аматьорската футболна лига. В селекцията на Иван Редовски като титуляри започнаха трима юноши, после влязоха още толкова, а и самият треньор и президент се появи също на терена.

Именно юношата Николай Миков реализира единственото попадение. Това се случи в 35-ата минута, когато Здравко Атанасов шутира, костинбродския вратар изби, но при добавката на Миков топката се укроти в мрежата.

В 13-ата минута Павел Петков уцели гредата за гостите. Възпитаниците на Любо Божанков обаче,преди почивката стигнаха до няколко чисти положения и могат да съжаляват,че не вкараха. В Югозападната Трета лига тимът има само една победа в 12 мача.В събота Костинброд гостува на наказания с лишаване от домакинство Рилски спортист.
Балкан пък ще приеме дубълът на Пирин Благоевград.

Да видиш ти! Шеф на отбор от Трета лига напусна заради избора на Боби Михайлов!