Балкан и Рилецо не си вкараха гол и поделиха точките

0
inset larger 1050x730 YZBalkanRilski

Отборите на Балкан и Рилски спортист завършиха наравно 0:0 в среща от 4-ия кръг на Югозападната трета лига. Домакините и след този мач остават без победа у дома, а гостите от Самоков пък записаха трети пореден мач без загуба.

Първият половин час на срещата бе за гостувашия отбор, като удари на играчи на Рилецо на два пъти срещнаха гредите. Най-чистото положение за гол пред домакините бе в 38-та минута, когато силен удар на Петър Димитров бе отбит от вратаря Бонев, но Божидар Божилов не бе точен при добавката от границата на малкия пеналт. През вторите 45 минути Балкан определено бе по-добрият отбор. Футболистите в зелено-бяло направиха доста атаки, но нямаше кой да нанесе решаващия удар. В началото на полувремето гостите удариха трета греда, към края също имаха шанс, преди в последните минути да започнат да бавят играта и да печелят време.И спечелиха точка в Ботевград.
Във временното класиране Балкан е 12-ти с 4 точки, а Рилски спортист е 6-ти с актив от 7 пункта.