Балъков: Няма нищо, от което да не съм доволен! Нямаме претенции за следващия съперник

0
Снимка: cska1948.bg
-
-

Главният мениджър на ЦСКА 1948 Красимир Балъков сподели мнението си за победата с 6:0 над Дреновец.

“Няма нищо, от което да не съм доволен. Влязохме много добре в мача и свършихме това, което трябваше. Запазихме и няколко футболисти, които ни трябват за другия мач. Ако сте забелязали, винаги, когато през първата част станат повече голове, второто полувреме се намаля темпото. Ние вкарахме и 3-4 момчета, които са на по 16-17 години и е нормално да има лек спад. Доволни сме и от първото, и от второто полувреме на мача.

Разбира се, че съм доволен от младите. Важно е да попиват опит от професионалния футбол, защото за тях той е важен.

Нямаме претенции кой ще ни бъде съперник в следващия кръг, всеки мач за нас е важен. Добрата серия показва, че имаме постоянство. Надявам се срещу Славия да покажем добра игра и да победим, защото този мач ни е много важен”, заяви Балъков.