Австрия размаза Латвия на Славиша Стоянович (ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Австрия не срещна абсолютно никакви трудности при домакинството си на водения от Славиша Стоянович тим на Латвия, в двубой от Група “G” на квалификациите за Евро 2020. Футболистите на Франко Фода разгромиха с 6:0 като домакин последния в групата и продължават битката си с Полша за първото място в потока.

На “Ред Бул Арена” в Залцбург резултата откри Марко Арнаутович още в 7-ата минута. Само шест по-късно Марсел Сабитцер удвои. В 53-ата минута отново Арнаутович, с втория си гол в срещата, направи резултата класически. Четвърт час преди края Павелс Стейнборс си отбеляза автогол. Това тотално съкруши латвийците и до края те допуснаха нови два гола, дело на Лаймер в 80-ата и Грегорич в 85-ата минута.