Атанас Илиев: Сами си направихме мача труден! Надявам се да продължа с головете и срещу Ботев

0
atanas iliev
-
-

Нападателят на Черно море – Атанас Илиев – сподели мнението си за победата над Хебър. “Моряците” се наложиха с 1:0, като единственото попадение бе дело именно на Илиев.

“Мисля, че сами си направихме мача труден. Първото полувреме изпуснахме много ситуации, не успяхме да решим срещата по-рано. Второто полувреме изпуснахме също ситуации и се радвам, че не ни вкараха гол, за да успеем да се поздравим в победата.

Мисля, че направихме една добра подготовка. Чувствам се добре и се надявам да продължавам така. Имам малко крамп на десния прасец. Заради топлото време и натоварванията се получи така, но вече съм добре.

Ще е емоционален мач за мен срещу Ботев, защото бях на “Коматево” една година. Надявам се да продължа с головете на този стадион”, заяви Илиев.