Асеновец с нова победа- удари и Борислав

0
Снимка: ФК Асеновец
-
-

Футболистите на Асеновец постигнаха нова победа в контролите от предсезонната си подготовка. „Синьо-червените“ от Асеновград победиха с 2:1 като гост Борислав в Първомай и затвърдиха добрите впечатления, които оставят от началото на летния си подготвителен период.

Още на полувремето гостите поведоха с 1:0 след попадение на Тодор Тодоров. Крилото, което се очертава като дежурния голаджия вкара хубав гол, с който асеновградчани се оттеглиха закономерно с гол аванс на почивката.
През втората част новият старши треньор Веселин Филипов направя няколко смени, но това не се се отрази на играта. Асеновец бе по-добрият тим и през втората част и с гол на играещият помощник треньор Борислав Хаджиев запази преднината си от едно попадение, с което записа своя успех в Първомай.
Веселин Филипов използва в днешния мач 23 футболисти от всичките свои 28, които водят лятна подготовка с тима.
34-годишният наставник сподели след контролата, че като цяло е доволен не само от победата, но и от сърцатата игра на отбора си.