Асеновец би Левски Карлово в здрав мач с 6 гола и 3 червени картона!

0
peychev i zakonov

Отборът на Асеновец се наложи над Левски Карлово с резултат 4:2 в мач от Югоизточната Трета лига. По програма, срещата от петия кръг на Югоизточната Трета лига трябваше да се играе в Асеновград, но заради провеждането на детски турнир, съперниците се договориха да разменят домакинствата си.

Димитър Законов отбеляза хеттрик за Асеновец, а трима футболисти бяха изгонени.Венцислав Белчев откри в 35-ата минута, а малко преди почивката Пламен Крислов от Левски беше отстранен с втори жълт и червен картон.В средата на втората част Станимир Иванов удари с коляно противник и също напусна терена принудително.Запрян Запрянов възстанови равенството от пряк свободен удар. Законов обаче отново даде преднина на гостите. Карловският футболист Никола Лалев удари съперник при спряна игра и също видя червения картон.

Законов вкара трети гол за своя тим в 80-ата минута, но в 87-ата минута Ахмед Сюнетчиев върна интригата. В последните секунди обаче Законов оформи крайното – 4:2.