Ас на ЦСКА 1948 може да изгори за Левски! Панайотов обмисля да заложи на таран срещу Локо (Пд)

0
levski cska 1948 rikardinio eliton

Треньорът на ЦСКА 1948 – Николай Панайотов – във втори пореден мач заложи на схема без типичен централен нападател. На върха на атаката при победата над Ботев Пд с 1:0 и 0:0 с Локо София се подвизаваше Георги Русев. Националът имаше отличен шанс да отбележи срещу столичните железничари, но пропусна да го направи през първото полувреме. Извън групата за гостуването в „Надежда“ остана Рууни Ева, а през втората част в игра се появи Видар Кяртансон. Именно исландецът може да поведе нападението срещу Локомотив Пловдив в четвъртък. Наставникът на столичани обмисля да заложи на него, за да може да се надиграва с високите защитници на черно-белите Мартин Паскалев и Хорхе Сегура. Не е изключено и Рууни Ева да заеме тази позиция, но за момента Кяртансон изглежда като фаворит.

Централният защитник Елитон пък трябва да внимава срещу смърфовете, тъй като при получаването на още един жълт картон ще пропусне домакинството на Левски в следващия кръг./ „Тема спорт“