0
Снимка: ludogorets.com
-
-

В последния момент ще стане ясно по какъв начин ще изглежда Лудогорец в защита в днешния мач срещу ЦСКА-София. Причина за това е състоянието на десния краен защитник Сисиньо, който е измъчван от травма, пише „Тема спорт“. В минутите преди срещата Станислав Генчев ще разбере дали ще може да използва един от най-опитните си футболисти в двубой, който е от решаващото значение за бъдещето му начело на орлите.

Ако Сисиньо не е готов за сблъсъка, на неговата позиция ще започне Икоко. Вляво ще е Пинас, а в ядрото на ариергарда ще си партнират Терзиев и Пластун в отсъствието на Вердон заради наказание и Са поради контузия.

Лудогорец има проблеми и в офанзивен план, като въпреки че не са в перфектно физическо състояние, Десподов и Каули ще стиснат зъби и ще стартират от първата минута. Сотириу ще води атаката на орлите, а по десния фланг ще действа Чибота. Двойката в предмостието на отбраната ще остане непроменена спрямо гостуването на Цървена звезда в Белград (0:1) – Баджи ще е натоварен с дефанзивни функции, а Гонсалвеш – с градивни.