Арда не се спира- класика срещу Монтана(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Арда победи с класическото 3:0 Монтана в двубой от 14-ия кръг на efbet Лига. Иван Коконов откри резултата в 29-ата минута, Румен Руменов удвои в 63-ата минута. Спас Делев направи резултата класически с гол в 69-ата минута на мача. Янко Ангелов бе изгонен от гостите пет минути преди края на първото полувреме. Това го голяма степен предреши и изхода на този мач- Със спечелените три точки възпитаниците на Николай Киров -Белия поглеждат къв тройката. За Монтана това бе първи мач след кончината на наставника Никола Спасов.

В 29-ата минута Коконов получи пас отдясно и Арда поведе в резултата.В 40-ата минута Янко Ангелов получи директен червен картон след груб фаул срещу Румен Руменов.
След почивката Арда оформи класиката само за 6 минути с голове на Румен Руменов в 63-ата минута и Спас Делев в 69-тата. Националът премина през двама бранители на гостите и фиксира крайният резултат.