Арда без нито един гол през 1-те полувремена на последните си 7 шампионатни мача

0

Арда е отборът в Топ б с най-малко отбелязани голове -13. Цели 6 от досегашните 11 срещи на тима завършиха без победител.

Тимът на Николай Киров за трети път от началото на сезона фиксира резултат 0:0 като гост. Другите два такива случая са срещу Локомотив Пловдив на „Лаута“ (20 октомври) и Ботев Враца (11 септември).

Белия: Ще работим за по-бързо обработване на топката

Арда няма нито едно попадение през първите полувремена на последните си 7 шампионатни двубоя, като в 5 от тези срещи нулевото равенство се запази до почивката. За последно Арда вкара попадение през първото полувреме на 29 август, когато кърджалийци надиграха с 3:2 Ботев Пд у дома (1:2 за канарчетата на полувремето), пише „Тема спорт“.

Пламен Крачунов (Етър) записа своя стотен мач за първенство. Дебютът на защитника бе за Локо Пд на 22 август 2010 г. при домакинско 2:2 срещу Литекс, когато наставник на ловчанлии бе сегашният му старши треньор при виолетовите Петко Петков.