Антов: По нищо не отстъпваме на другите отбори! Злощастна загуба

0
balgariq u19 kosovo u19 33
-
-

Националът на България Валентин Антов, сподели мнението си загубата с 0:1 от Сърбия.

„Щеше да е много по-различно, ако бяхме успели да отбележим гол. Загубихме и то злощастно в последните минути. Ще направим разбор, ще видим грешките си и ще се постараем следващите пъти да победим.

Не мисля, че има такава разлика с останалите отбори. По нищо не отстъпваме на другите отбори. Групата ни е много равностойна. Всеки може да бие всеки, но ние ще се борим докрая. Ние имаме своите футболни достойнства, този мач бе равностоен за мен. Така се случи просто, те отбелязаха, ние не и затова ни победиха.

Не знам защо се разкъсахме второто полувреме. Ние винаги искаме да побеждаваме, другия път ще завършим на нула“, коментира Антов.