Ал Хилал с драматична победа над Интер и Меси (ВИДЕО)

0

Ал Хилал победи с 4:3 Интер Маями в двубой от приятелския турнир Riyadh Season Cup.

Саудитският клуб поведе бързо с 2:0 още преди да е изминал четвърт час игра. В 10-ата минута Александър Митрович даде аванс на Ал Хилал след асистенция на Сергей Милинкович-Савич. Абдула Ал Хамдан удвои аванса на домакините в 13-ата минута.

Новото попълнение на Интер Маями Луис Суарес върна един гол за американците в 34-ата минута.Минута преди края на редовното време на първата част Майкъл върна аванса от два гола на Ал Хилал.

Тимът от Маями стигна до 3:3 в рамките на минута в началото на втората част. Първо Лионел Меси се разписа от дузпа в 54-ата минута, а 60 секунди по-късно аржентинецът даде страхотен пас на Дейвид Руис, който се разписа за 3:3.

Ал Хилал стигна до успеха в 88-ата минута с гол на бившия играч на Барселона Малком.