Акрапович: Ще се борим да бием Лудогорец! Жоро Илиев е тук да покаже на младите как се играе

0
bruno akrapovich 1
-
-

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович похвали футболистите за представянето им срещу Македония Гьорче Петров през първата част и ги разкритикува за играта им след почивката.

Наставникът добави, че целта пред неговия тим е да победи Лудогорец в мача за Суперкупата на България и допълни, че опитният халф Георги Илиев е привлечен, за да покаже на младите как се играе футбол.

“Първото полувреме бяхме много по-добрият отбор и можеше да вкараме много повече голове. Това е наш проблем. През първото полувреме съм доволен на 90%. През второто се видя, че влязоха играчи, които не са запознати с тактиката и са на проби. Може би и нямат качествата на играчите от първото. За мен второто полувреме не е мерило.

Жоро Илиев влезе през второто полувреме, но той не е нов, а стар играч. Той знае да играе футбол. Тук е да покаже на младите как се работи и играе”, каза Акрапович преди „Спортал“, след срещата с македонците, която завърши 1:1.

“Ще се борим да бием и да вземем Суперкупата”, отговори Акрапович на въпрос какво очаква от сблъсъка срещу Лудогорец.