Академия Пушкаш отнесе ЦСКА-София

0
cska

Академия Пушкаш отнесе ЦСКА-София. „Армейците“ загубиха контролата с 1:3.

Вратарят на българите трябваше да се намесва още в 4-ата минута. Отговорът на „червените“ дойде 120 секунди по-късно. Божидар Чорбаджийски стреля с глава, но не успя да се разпише. В 10-ата минута Черниаускас се намеси отлично, запазвайки мрежата си „суха“, след изстрел на Арабули. В 21-ата минута Едвин Джеси центрира към Енрике, бразилецът стреля с глава, но топката излезе в аут. В 42-ата минута имаше поредна поредна добра намеса на Черниаускас, след далечен изстрел на Кнежевич.

В 51-ата минута Евандро излезе на добра позиция и стреля, но вратарят изби в корнер.

180 секунди по-късно Академия Пушкаш поведе. Арабули бе точен, след пробив отдясно и неразбирателство в отбраната на ЦСКА-София.

В 62-ата минута Академия Пушкаш удвои аванса си.

След още 3 минути, унгарците стигнаха до класика в резултата. Трайковски отбеляза трето попадение, след изпълнение на корнер и суматоха в наказателното поле на българския тим.

В 73-ата минута Десподов направи отличен пробив, преминавайки през трима бранители на унгарците, стреля добре, но футболист на ФК Академикя Пушкаш подложи крак и топката излезе в корнер.

В 81-ата минута ЦСКА-София стигна до почетно попадение. Евандро изведе по отличен начин Тиаго, който останал сам срещу вратаря на унгарците реализира за крайното 1:3.