Поморие загуби и от Локо Сф, остава без победа у дома

0
-
-

Отборите на Поморие и Локомитив София завършиха при резултат 1:3 в среща от  8-ия първенството на родната ни Втора лига. Двубоят на стадиона в Несебър започна по мечтан начин за домакините. Новото попълние Жосуе Нтой откри само след 8 минута игра в дебюта си за Поморие. Той бе привлечен в паузата на първенството преди седмица. Французинът преди това е играл у нас и за Верея. Локомотив успя да изравни в 22-та минута с попадение на младежкия си национал Цветомир Вачев.  Той се разписа след разбърване отблизо. Пет минути преди края на първото полувреме Александър Александров от фаул вкара и втори гол за железничарите. Това бе и преломният момент в мача. Домакините след почивката, така и не успяха да променят нещата. А в 71-та минута, отново Александров остана сам срещу вратаря и пусна топката покрай него за крайното 1:3. Така Поморие остава без победа у дома през този сезон. В класирането Поморие е на 15-то място с 4 точки, а Локомотив София ще бъд