Септември и Радуканов започнаха с победа новия сезон

0
00796600
-
-

Отборът на Септември започна с победа сезона във Втора лига. В мач от първия кръг на шампионата играчите на Милен Радуканов, който днес направи дебют начело на тима, победиха с 2:0 Струмска слава. Столичани ще се опитат да се завърнат в родния елит веднага след миналогодишното си изпадане. Тогава септемврийци отпаднаха след загуба с 0:1 от Арда на баража.Резултатът бе открит в 27-ата минута, когато Георги Русев центрира отлично към Преслав Йорданов, който засече топката в мрежата. Само шест минути по-късно резултатът бе удвоен. Новото попълнение Юлиан Попев намери Георги Стоичков, който отблизо направи 2:0.
През втората част темпото спадна, като домакините контролираха събитията на терена, но до ново попадение не се стигна. В края на мача гредата спаси гостите от трети гол във вратата им.