Добруджа писа 5-ца и на Бенковски Бяла

0
-
-

Добруджа победи с 5:0 при гостуването си на Бенковски (Бяла) в мач от 21-я кръг на Североизточната Трета лига. За втори път през тази седмица отборът от Добрич спечели победа ,като вкара 5 гола. През седмицата Добруджа писа петица и на Калиакра.

Добруджанци не срещнаха особена съпротива от последния в класирането и очаквано си тръгнаха с трите точки. Двубоят се игра при много тежки метеорологични условия – непрекъснат дъжд и наводнен терен, което затрудни максимално действията на двата отбора. До почивката „жълто-зелените” имаха преднина от три гола, дело на Беадир Беадиров (21-ва минута), Кристиян Пешков (35) и Станимир Андонов (41)от дузпа. Още в началото на втората част Кристиян Петков покачи на 0:4, а малко след това Пешков вкара второто си попадение в мача за 0:5.