3 години по-късно: Домо пак вкара 2 гола в един мач

0

Марица Пловдив победи Добруджа с 2:1 като гост след обрат. Още в 15-ата минута Денислав Ангелов бе извел домакините напред в резултата. Добричлии обаче така и не вкарваха втори гол, от което се възползваха жълто-сините. Малко преди края на първата част Валери Домовчийски изравни, а 11 преди края той донесе и трите точки за маричани. Това бе първа победа като гост за сезона за кършиакалии и първа загуба на стадион „Дружба“ за Добруджа.

За 35-годишния Домовчийски това бяха дебютни попадения през кампанията. През миналата той реализира 6 гола. За последно бе вкарал два в един мач преди 3 години за победата на Ботев Враца с 2:1 у дома над Етър в елита, посочва „Тема спорт“.

В края на срещата в Добрич домакините останаха с 10 човека след втори жълт картон на Мирослав Начев.