14-годишен вкара за Локомотив (София) при победа над Славия

0
15364237152

Втородивизионният Локомотив (София) надигра с 2:0 Славия в контролна среща, състояла се в „Надежда“. Точни за успеха на „железничарите“ бяха Даниел Васев и 14-годишният Валентин Николов.

„Белите“ доиграха последните 15-ина минути на мача с човек по-малко заради червен картон на Тони Иванов.

Преди почивката двата отбора имаха по няколко положения, но гол не падна. В 62-ата Дани Васев отбеляза красив гол, давайки преднина на любимия си Локомотив. „Железничарите” пропуснаха няколко добри възможности за второ попадение, което дойде в края на двубоя. Само за 20 минути след влизането си в игра 14-годишният Валентин Николов наказа носителя на Купата на България с точен изстрел от около 20 метра, при който трима футболисти в бяло не успяха да противодействат по най-добрия начин – 2:0.