Хебър и Марица си вкараха 6 гола в контрола

0
37939379 2078595492212757 5863267470193721344 n

Хебър обърна с 4:2 Марица(Пловдив) в поредния си контролен мач, игран на стадиона в пловдивския квартал „Кършияка”.

Пазарджиклии направиха посредствено първо и много добре второ полувреме, в което вкараха и 4-те си гола.Домакините откриха резултата след малко повече от 10 минути игра, когато бившият играч на Оборище Айкут Янък получи топката на левия фланг, влезе на вътре към пеналта на Хебър и с много точен и отмерен удар наказа от 17 метра Митко Георгиев за 1:0.Хебърци подобриха играта си значително и още в 49-та минута Станимир Димитров изравни за 1:1.Последва пропуск на Ангел Лачов, но буквално при следващата добра атака той се реваншира бележейки за 1:2 след отличен пас на Руслан Иванов.Следващия гол бе отново на сметката на Станимир Димитров, който се възползва от колективна грешка в отбраната и направи 1:3.

Липса на концентрация в защитата на хебърци позволи на домакините да намалят на 2:3 след попадение на Милен Танчев.Малко преди това Кирил Георгиев нацели напречната греда на Марица.Крайното 4:2 в полза на Хебър оформи Руслан Иванов в 75-та минута.

Днес е почивен ден за Хебър ,а от понеделник  започва едноседмичен лагер в Цигов чарк.