0
pomorie nesebar 45
-
-

В мач от 29-ия кръг на Втора лига отборите на ОФК Поморие и Струмска слава завършиха при резултат 1:1 на стадион “Лазур”. Срещата се игра в Бургас, тъй като по същото време и Несебър бе домакин. А именно там през пролетта домакинства Поморие.

Всичко интересно се случи след почивката. Гостите от Радомир откриха резултата в 53-ата минута чрез Кристиян Тасев, но в 68-ата минута резервата Живко Петков изравни. Ще се запомнят и два удара в гредата на Михаел Орачев от състава на поморийци. Особено впечатляващ бе втория удар на синът на Малин Орачев, който от 35 метра със страхотен удар улучи напречната греда. Минути преди края голмайсторът на гостите Георги Каранейчев направи уникален пропуск, след като дори бе преодолял и вратаря на Поморие.

В последна среща за сезон 2017/2018 отборът на ОФК Поморие гостува на Литекс, а Струмска слава приема Оборище в пряк мач за оставане в професионалния футбол. Дори и 0:0 оставя отборът от Радомир в професионалния футбол….