Чутовен резил за Реал! Леганес изхвърли „Белия балет“ насред „Бернабеу“ (ВИДЕО)

0

Реал (Мадрид) претърпя сензационна загуба с 1:2 от Леганес насред „Сантяго Бернабеу“ в реванша от 1/4-финалите за Купата на Краля. Столичани бяха спечелили с 1:0 преди седмица, като по този начин бяха елиминирани от надпреварата. За първи път в 115-годишната си история Реал отпада за Ла Копа след победа в първия мач като гост.

Гостите откриха резултата в 32-ата минута. Ашраф Хакими и Начо Фернандес не се разбраха помежду си и подариха топката на Хави Ерасо. Бившият играч на Атлетик (Билбао) видя, че вратарят е излязъл напред и от 20 метра насочи топката в горния десет ъгъл за 0:1.

Второто полувреме започна с гол във вратата на Леганес. Реал организира атака отдясно, Бензема хитро се измъкна от защитата и получи топката в наказателното поле. Французинът я копна над вратаря – 1:1.

В 55-ата минута Габриел засече с глава центриране от корнер и не остави никакъв шанс на Касийя – 1:2.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]