Черно море тресна Септември (СНИМКИ)

0

Черно море победи с 2:0Септември (София) в контролна среща. Двубоят се игра в Разлог.

В 67-ата минута Борислав Балджийски подаде към Георги Божилов, който от своя страна намери Чунчуков. Последният от точката на дузпата на празна врата откри резултата в полза на „моряците“.

В 75-ата минута Септември за малко да изравни. Димитър Костадинов стреля, Иван Дюлгеров отклони топката и тя срещна гредата.

Малко по-късно варненци удвоиха аванса си. Николай Минков, с удар от границата на наказателното поле оформи крайното 2:0 в 80-ата минута.

Стартов състав на Черно море: 33. Eмил Михайлов, 39. Витиня, 44. Илиас Хасани, 5. Стефан Станчев, 73. Ондрей Сукуп, 43. Орлин Старокин, 42. Мариян Огнянов, 21. Георги Илиев, 6. Александър Цветков, 18. Атанас Зехиров, 29. Марек Кузма;

Състав на Черно море за второто полувреме: 25. Иван Дюлгеров, 17. Мартин Костадинов, 5. Стефан Станчев, 6. Александър Цветков, 21. Георги Илиев, 24. Емил Янчев, 37.Ертан Томбак, 42. Мариян Огнянов, 18. Атанас Зехиров, 14. Георги Божилов, 38. Цветелин Чунчуков;

Снимки: Официален сайт Черно море