Черноморец приключи контролите с двуцифрен погром

0

Черноморец приключи контролните срещи, преди началото на пролетния полусезон в „А“ Областна футболна група, с погром. Възпитаниците на Слави Костенски се развихриха срещу Вихър (Айтос), побеждавайки с 10:1. На почивката „акулите“ имаха преднина от 5:0, а през втората част отбелязаха още толкова попадения във вратата на айтозлии.

С по два гола за успеха се отчетоха Евтим Димитров, Ясен Тузаков и Стефан Стаматов, а един добави най-новото попъление – нападателят Петър Колев. Останалите голове реализираха Иван Тодоров, Жулиен Парушев и опитният полузащитник Станимир Митев, който откри резултата с точно изпълнена дузпа.

Първият официален мач за Черноморец е в неделя (4 март). От 15:30 ч. „акулите“ гостуват на Равда.