Черноморец посреща Нова година като лидер след поредна победа

1

Черноморец ще посрещне Нова година като лидер в „А“ Областна футболна група. „Акулите“ победиха като гости Бяла река (Зайчар) с 3:2. Със спечелените 3 точки, бургазлии изпревариха на върха в класирането с 1 точка Странджа-Агрокорн.

Двубоят започна ударно за Черноморец. Още в 3-ата минута Християн Георгиев намери Петър Кънчев, който с удар от границата на наказателното поле намери горния ляв ъгъл за 0:1. В 16-ата минута домакините изравниха, но само 120 секунди по-късно „акулите“ отново поведоха. Стефан Трайков центрира от корнер и Кънчев с глава реализира второто си попадение в мача за 1:2. В 22-ата минута Стефан Трайков бе фаулиран в наказателното поле, за което бе отсъдена дузпа. От бялата точка Илия Иванов бе точен за 1:3. През втората част домакините успяха да върнат едно попадение, с което оформиха крайното 2:3.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]