Черноморец писа „отличен“ на Русокастро

0

Черноморец постигна нова изразителна победа в „А“ Областна футболна група. „Акулите“ се наложиха с 6:0 като домакини на Русокастро.

Двубоят започна ударно за възпитаниците на Слави Костенски. Не бе изминала и минутка от първия съдийски сигнал, когато Иван Тодоров открадна топка пред наказателното поле на съперника и с изключително премерен удар по диагонала я прати в горния ляв ъгъл на вратата за 1:0. В 12-ата минута Жулиен Парушев удвои аванса на домакините. Стефан Трайков проби отдясно, топката стигна до Парушев около точката за изпълнение на дузпа, откъдето не сгреши за 2:0. Ситуацията се повтори 8 минути по-късно. Този път изстрелът на Парушев се отклони в напречната греда и тупна зад голлинията за 3:0. В 27-ата минута Павел Алексиев намери Иван Тодоров, който с втория си гол в мача направи 4:0.

През втората част Черноморец видимо намали оборотите. Все пак, в 70-ата минута Красимир Пчеларов видя излезлия напред вратар на гостите и с чудесен удар почти от центъра на терена направи 5:0. 5 минути преди края на мача Жулиен Парушев изведе сам срещу вратаря Евтим Димитров. Нападателят технично прехвърли стража, оформяйки крайното 6:0.

Състав на Черноморец: Тотев, П. Парушев, Колев, Георгиев, Николов, Велиев, Иванов, Трайков, Ж. Парушев, Тодоров, Алексиев

Резерви: Желев, Ненов, Атанасов, Русев, Кънчев, Димитров, Пчеларов

Състав на Русокастро: Желев, Андонов, Стойчев, Грингов, Вълчев, Илиев, Стамболски, Пейчев, Николов, Ст. Стоянов, Стефанов

Резерви: Колев, Георгиев, В. Стоянов, Костов, Иванов

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]