Чепинец и Брацигово не се победиха в контрола

0

Гостите от Брацигово се оттеглиха на почивката с аванс от два гола. В шестата минута Атанас Трендафилов наказа колективна грешка в отбраната на домакините за 0:1. В 31-та съотборникът му Димитър Стоянов – Кежман с глава покачи на 0:2. Попадението дойде след неуспешен опит на вратаря на домакините да изчисти една върната към него топка.

До почивката Чепинец пък пропусна да намали изоставането си. Първо изстрел на новото попълнение от Балкан (Варвара) Валентин Чаушев бе избит пред голлинията на гостите, а след това удар на Христо Сталев облиза напречната греда зад вратаря на Брацигово Стефан Кошлуков.

Велинградчани все пак наваксаха изоставането си през втората част на двубоя. В 68-та минута Валентин Чаушев бе изведен от Христо Сталев сам срещу Кошлуков и не сбърка за 1:2. В 80-та отново Чаушев бе забъркан в голова ситуация пред вратата на противника. Нападателят засече центриране отдясно на юношата Мартин Кадьов, но кълбото се отби от напречната греда. В 86-та минута именно 15-годишният талант Мартин Кадьов бе най-съобразителен пред вратата на Брацигово, оформяйки крайния резултат 2:2.