ЦСКА отпадна от Купата на ЦЕВ

0

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА отстъпи на Белогорие с 0:3 гейма в реванша, който се игра в Русия и не успя да се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на ЦЕВ. Армейците допуснах поражение с 0:3 гейма от съперника си и в първия мач, който се проведе в столичната зала „Универсиада“ на 7 декември.

Червените, водени от Александър Попов, загубиха първата част на 15 точки. Във втората ЦСКА оказа по-голяма съпротива на Белогорие, но не успя да изравни геймовете – домакините поведоха с 2:0 след 25:23 точки. Третата част руският тим взе с 25:10 и така отстрани армейците от надпреварата.

В събота (23 декември) червените ще изиграят последния си мач за годината. В зала „Васил Симов“ ЦСКА ще посрещне Добруджа 07, като двубоят ще започне в 18:00 часа.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]