Футболист даде теле на отбора си, заради отбелязан гол

0
-
-

Новакът в четвърта монтанска дивизия Партизан няма спиране и записа 4-а поредна победа. У дома в Доктор Йосифово тимът срази с 2:1 Ком в среща от Х кръг. Берковчани поведоха в началото, но след прецизно центриране по конец на Вилиян Манолов от корнер, Радослав Зарев отскочи близо метър и с глава прати топката в мрежата за 1:1. През втората част Емил Манолов направи впечатляващ пробив и намери Ивайло Кирилов, който с левия крак в обратния ъгъл осигури 3-те точки на домакините, превръщайки се в герой на мача. Заради победния гол той обеща пред съотборниците си да осигури теле за традиционния банкет на тима по случай някой от следващите му успехи.

Похвала за организацията на днешния мач заслужава кметът на Д-р Йосифово Огнян Митов. Футболистите благодарят и на своя благодетел Борис Лазаров.

С победата Партизан се изравни по точки с втория в таблицата Вихър /Николово/ с по 19 пункта.