“Фрегата” акостира в Бургас с Купа “България”

0

Истинска драма във финалния мач на турнира Купа „България“ за младежи до 19 години срещу отбора на “Спартак” Варна. На полувремето “фрегатите” изоставаха с 14:16, но със стартирането на второто полувреме

[sociallocker id=5830]

набързо дръпнаха в резултата с 3 гола. До края на мача се редуваха много пропуски и грешки и на двата отбора, за да дойде времето 20 секунди преди края на мача когато дойде победния гол – 32:31. Така защитиха спечелената през миналата година купа, отново срещу същия противник.

В предварителната група “Фрегата” победи “Шумен” с 38:21, “Левски” с 31:27 и завърши наравно със “Спартак” – 27:27. На полуфинала победа срещу “Добруджа” с 33:28.

В идеалната седмица попаднаха: Павел Данаилов – лява крило, Здравко Славов – ляв гард и Георги Славчев – пивот.

За “Фрегата” предстои заслужена почивка от 22 декември до 3-4 януари 2017г.  Пролетният дял от първентвото стартира на 28-29 януари с гостуване на “Пирин” Гоце Делчев.