Фара със скъп гост в Турция, преди мача с Галатасарай (СНИМКИ)

0

Много приятна изненада получи Златко Янков в Турция. Както е известно, бронзовият медалист от САЩ’94 е помощник треньор в местния Сивасспор. Неговият тим имаше тежко гостуване на гранда Галатасарай през изминалия петък. Преди мача на гости Фара отиде неговият брат – Янко Янков. KotaSport.com получи снимки от приятната среща на братята в южната ни съседка. На единия фотос пък двамата са български изселник в Турция – Хюми Гюнер.

Иначе братът на Златко Янков не се оказа кадемлия, що се отнася до самия мач Галатасарай – Сивасс. Тимът на родната футболна легенда загуби с 0:3 визитата си на „Джим Бом“. Едно попадение падна в края на първото полувреме, а другите – през втората част, като второто бе от дузпа.