Тотален шок за Челси (ВИДЕО)

0

Борнемут постигна впечатляваща победа с 3:0 при гостуването си на Челси. Тимът на Еди Хауи изигра фантастичен мач и напълно заслужено си тръгна с трите точки от “Стамфорд Бридж”. Гостите имаха предимство и през първото полувреме, но се развихриха в през втората част, когато отбелязаха и трите гола. Калъм Уилсън откри резултата, след това асистира на Станислас за второто попадение, а бившият играч на Челси Нейтън Аке оформи разгрома.

На почивката лондончани представиха двете си нови попълнения Оливие Жиру и Емерсон Палмиери. Те едва ли са останали очаровани от играта на новите си съотборници, които се смъкнаха на четвърто място в класирането, тъй като след тежката загуба са с по-лоша голова разлика от Ливърпул, като двата отбора имат по 50 точки. Борнемут пък се изкачи до десетото място.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]