Топузаков и Кременлиев газят наред, Дучето си чака… бутилка мастика

0

Арда (Кърджали) победи гостуващия Розова долина (Казанлък) с 3:1 в мач от 8 кръг на Югоизточната Трета лига. След успеха Арда е начело в класирането със седем победи и само един равен и 22 точки, голова разлика 23:2. Със същия актив от 22 точки е преследвачът Загорец (Нова Загора), но с голова разлика 16:4.

Припомняме, че треньор на Арда Кърджали е Елин Топузаков, а спортен директор – Емил Кременлиев. На двубоя със Загорец имаше около 4000 души, които видяха поредния успех на любимците си. В 62-ата минута Димитър Алексиев откри резултата за 1:0, а седем минути по-късно Ахмед Осман удвои. В 72-ата минута Алексиев направи резултата 3:0, а крайното 3:1 оформиха гостите в последната минута.

Въпреки победата кметът на Кърджали Хасан Азис загуби бас от бившия шеф на националния фенклуб на ЦСКА Димитър Ангелов-Дучето, който бе на официалната ложа на стадион „Дружба“. „Казах на кмета – моята прогноза е, че Арда ще вкара 3 гола. Сега си чакам бутилката мастика, която спечелих“, каза след мача Дучето.