Старшата на Нефтохимик отпадна от Купата на БФС, след загуба от Лудогорец

0

Юношите – старша възраст на Нефтохимик отпаднаха от турнира за Купата на БФС. В среща реванш от

[sociallocker id=5830]

1/4-финалната фаза, „шейховете“ отстъпиха у дома на Лудогорец с 1:5. Бургазлии загубиха първия мач в Разград с 0:2 и с общ резултат 1:7 приключват с участието си в надпреварата.

Домакините започнаха двубоя изключително напористо и бяха на път да заличат пасива си от първата среща. Те успяха да поведат в 21-ата минута, след точно изпълнена от Кристиян Парашкевов дузпа. С голове на Мартин Минчев и Андриян Димитров, обаче „орлите“ успяха да направят пълен обрат още до почивката. През втората част гостите бяха пълни господари на терена, като попадения на Тони Иванов, Еге Реват и Димитър Илиев оформиха крайното 1:5.