Созопол тресна Хебър на път за вкъщи, бразилец с дебютен гол

0

Созопол постигна втора победа за по-малко от 24 часа. След като вчера „небесносините“ се наложиха с 2:1 над Локомотив (София), днес в Пазарджик със същия резултат бе надигран и местният Хебър. Контролната среща бе изиграна на път за вкъщи. Лагерът в Благоевград за възпитаниците на Румен Димов приключи и те се приберат край морето.

В днешния двубой Созопол имаше превъзходството през цялото времетраене. Резултатът бе открит още в 6-ата минута от Кристиян Пешов. В 36-ата минута авансът на морския тим бе удвоен от Габриел До Кармо. Това бе първо попадение за бразилеца за „небесносините“. През втората час домакините намалиха изоставането си чрез Адриан Краев, оформяйки и крайното 1:2.

Състав на Созопол: Нотев, Лефтеров, Сечков, Пенев, Радев, Янчев, Баев, Зайденов, Георгиев, До Кармо, Пешов

Резерви: Мантаров, Мустафа, Каймакански, Хаджиев, Мехмедали, Тафраджийски