Созопол отстъпи на Локо (Пд)

0

Созопол загуби от елитния Локомотив (Пловдив) в контролна среща. „Небесносините“ отстъпиха с 0:2. Проверката се състоя на стадиона в Стралджа.

Още в 13-тата минута възпитаниците на Илиан Илиев отриха резултата. Стефан Йефтоски проби отляво и с прецизен удар прати топката в мрежата на Теменлиев. В средата на първата част добро положение за гол имаше възстановеният футболист на Локо (Пд) Аймен Суда, но вратарят на „небесносините“ изби в корнер. През втората част наставникът на Созопол Румен Димов пусна в игра много от юношите на клуба, което логично повлия на играта. На терена се появиха младите Петко Пацов, Петко Ганев, Христо Каймакански, Живко Комелов и Мехмедали Мехмедали. В 76-ата минута Димо Бакалов направи пробив по лявото крило и намери Осма Рашид, който оформи крайното 2:0. Созопол имаше своите положения да стигне поне до почетно попадение, но не успя да се възползва от тях.

Състав на Созопол (Първо полувреме): Теменлиев, Янчев, Делчев, Хашев, Мантаров, Иванов, Пешов, Идризов, М. Радев, Борисов, Тафраджийски

Състав на Созопол (Второ полувреме): Пацов, Г.Радев, Ганев, Мустафа, Каймакански, Комелов, Митев, Георгиев, Мехмедали, Баев, Христов

Състав на Локомотив (Пд): Пиргов (75′ – Кацарев), Виданов (80′ – Христов), Везалов, Марков (80′ – Славков), Амрауи (46′ – Горанов), Йефтоски (80′ – Вълчев), Рашид, Райков (57′ – Бакалов), Карагерен (57′ – Марчев), Велковски (80′ – Чукалов), Суда (75′ – Законов)