Снежна драма! Славия стигна до точка в 95-ата минута (ВИДЕО)

0
slaviq lokomotiv plovdiv 1

Славия и Локомотив (Пловдив) завършиха 1:1 в мач от XX кръг на Първа лига. Срещата на стадион „Васил Левски“ се играе при доста тежки атмосферни условия, като снеговалежът беше доста обилен.

Резултатът бе открит от гостите още в 6-ата минута. Мухамед Муса изведе отлично Веселин Марчев по дясното крило, който от своя страна намери Димо Бакалов на празна врата и за крилото нямаше проблеми да вкара. До края на първата част пловдивчани можеха да стигнат и до второ попадение, но след една многоходова атака удар от малък ъгъл на Парвизджон Умарбаев мина покрай гредата.

„Белите“ стигнаха до равенството буквално в последната секунда. Резервата Янис Карабельов се разписа за точката в 95-ата минута. Той засече с глава центриране на Галин Иванов, пращайки топката в мрежата за крайното 1:1.

„Смърфовете“ играха цяло полувреме с човек по-малко след като Мухамед Муса бе изгонен в 47-ата минута.