Сензация за Купата на Англия

0

Нюпорт Каунти победи у дома Лийдс, сътворявайки една от сензациите в третия кръг на ФА Къп. Двубоят завърши 2:1, като гостите поведоха, но допуснаха да бъдат обърнати.

Лийдс успя да поведе още в 9-ата минута, когато точен бе Берарди. Второто попадение в мача също бе дело на футболист на гостите. В 76-ата минута Конър Шаугнеси, обаче прати топката в собствената си врата. 60 секунди преди края на редовното време пък Шон МакКлъски шокира гостите, правейки 2:1 и изпращайки Нюпорт напред в надпреварата. За капак, в продължението Самюел Сайз от Лийдс получи директен червен картон.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]