Свети Никола удари Локо (Бс) на старта на Коледния турнир, „акулите“ също потеглиха с победа (СНИМКИ)

0

Изиграха се мачовете от първия ден от Коледния турнир по футбол, който се провежда в зала „Младост“. В

[sociallocker id=5830]

дербито от днешната програма Свети Никола се наложи с 3:1 над Локомотив (Бургас) и потегли с 3 точки. „Светиите“ поведоха с 3:0. След почивката, обаче „железничарите“ натиснаха и имаха куп положения, от които успяха да реализират само едно.

Черноморец 1919 също потегли с победа – 6:1 срещу РД „Пожарна безопасност“. „Акулите“ имаха известни колебания само през първото полувреме, след края на което имаха едва гол аванс. Попадението реализира Илия Русев. През втората част, обаче те се развихриха и отбелязаха цели 5 гола срещу само един на съперника. Точни за Черноморец на два пъти бяха Евтим Димитров и Жулиен Парушев, а веднъж се разписа и Илия Иванов.

Най-убедителната победа бе постигната от футболистите на Реал Юнайтед, които се наложиха над Българово с 12:2