Санчес разказа как Меси е плакал неутешимо

0

Лионел Меси е плакал след отпадането на Барселона в полуфиналите на Шампионската лига през 2012 година, разкри бившият му съотборник Алексис Санчес. Каталунците бяха елиминирани от Челси с общ резултат 2:3, след като загубиха с 0:1 в първия мач на „Стамфорд Бридж“ и завършиха наравно 2:2 на „Ноу Камп“. Реваншът бе изключително драматичен. Барса поведе с 2:0, а капитанът на Челси Джон Тери бе изгонен с директен червен картон. При 2:1 в началото на второто полувреме Меси пропусна дузпа.

„Случва се да плачеш, когато загубиш някой финал. Това е част от футбола. След двубоя с Челси видях Меси в съблекалнята да плаче неутешимо. Той винаги изисква максимално много от себе си, но хората често не виждат това“, каза Санчес пред „Скай Спортс“.