Румен Димов: В Разград играхме мач от 90-те, става страшно

0

Созопол загуби гостуването си на Лудогорец 2. В отложен мач от XVIII кръг на Втора лига, „небесносините”

[sociallocker id=5830]

отстъпиха с 0:2. В редиците на „орлите“ имаше футболисти от първия отбор, сред които се отличаваше името на Йордан Минев, с чийто гол пък домакините поведоха.

„Коментарът ми след мача в Разград ще бъде кратък и ясен. Първо искам да благодаря на моите футболисти, защото се представиха много добре, дори отлично, особено през първото полувреме. Играхме като отбор – дисциплинирано, агресивно – това, което е характерно за нашия стил на игра. За второто полувреме ще замълча. Играхме мач от 90-те години. Който е играл, участвал, независимо като какъв, в тези двубои, през тези години, ще ме разбере за какво става въпрос. Втора лига, вторият сезон, се превръща в първенство именно от тези години – 90-те. А сме само в началото. Става много страшно. Думичките „чест” и „достойнство” ще липсват до края на сезона от всички фактори, участващи в първенството. Битките в челото и в края ще бъдат война, която ще се води с всякакви средства. Това е моят коментар. Не искам да говоря повече, ще замълча. Ние сме и ще бъдем отбор, който винаги играе с чест и достойнство. Не ни интересува класиране. Не ни интересува дали ще влезем в Първа лига, или ще отпаднем. Думичките „чест” и „достойнство” са символ на град Созопол”, коментира за KotaSport.com наставникът на Созопол Румен Димов.