Пред погледа на „синьото“ разузнаване, Хайдук се разправи със словенци

0
-
-

Съперникът на Левски в Лига Европа Хайдук надви с 2:0 словенския Кършко в последната контрола от подготвителния си лагер в бившата югорепублика. В предишните си две проверки „билите“ завършиха 2:2 с Рудар Веление, а след това загубиха с 0:1 от украинския Заря Луганск, пише „Меридиан мач“. Пред около 50 зрители на стадиона в Кършко играчите на Жоан Карийо успяха да наложат волята си без особени затруднения. Още в 8-та минута отбраната на домакините бе матирана след комбинация между Охандза и Ерцег, при която последния реализира от 7 метра. В 24-та минута шут на Никола Влашич от близо 20 метра свари неподготвен вратаря Залокар и оформи крайния резултат. До края Хайдук изпусна дузина положения, а гол на Саид бе отменен поради засада.

Както вече KotaSport.com информира, Левски изпрати разузнавачи в Хърватска. Начело на екипа „сини“ наблюдатели бе Кирил Вангелов. Съгледвачите имаха за цел да се запознаят на живо с играта на Хайдук.

ХАЙДУК I ПОЛУВРЕМЕ: Стипица, Тудор, Карбониери, Босанчич, Мемола, Кожул, Радошевич, Калик, Влашич, Охандза, Ерцег

ХАЙДУК II ПОЛУВРЕМЕ: Стипица, Юранович, Нижич, Лопес, Фомичов, Генцоглу, Бари, Шехич, Пъртаин, Пешич, Ковачевич

В игра влизат още: Саид, Яндрек, Футач

Снимка: twitter.com/hajduk