Поморие разгроми Созопол в контрола

0

Поморие победи убедително като гост Созопол в контролна среща. Възпитаниците на Веселин Бранимиров се наложиха с 4:1, въпреки че първи допуснаха попадение.

През първото полувреме двата тима си размениха по едно бързо попадение. Михаил Георгиев откри за домакините в 15-ата минута, а 2 по-късно Кирил Георгиев възстанови равенството.

През втората част гостите предрешиха изхода на проверката с две попадения за по-малко от 120 секунди. В 57-ата минута Ахмед Ахмедов даде аванс на поморийци, а веднага след това, отново той покачи на 3:1 за своя отбор. Крайното 1:4 бе оформено в 89-ата минута, когато Живко Петков бе точен с глава.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]