Поморие победи Несебър

0

Поморие победи Несебър в последен мач от турнира Pomorie cup. Възпитаниците на Малин Орачев се

[sociallocker id=5830]

наложиха с минималното 1:0. Това обаче не бе достатъчно, за да може поморийци да ликуват с купата. „Сините“ останаха втори в крайното класиране. „Делфините“ пък останаха на трето място.

През първото полувреме двата отбора не успяха да създадат чисти голови положения, като водеха сериозна битка предимно в средата на терена. В началото на втората част Милен Танев можеше да даде аванс на домакините, но вратарят Росен Андонов изби. Все пак във 52-ата минута резултатът бе открит. Стражът на гостите отрази силен удар, но топката попадна у Станислав Дрянов, който от близко разстояние я прати в мрежата за 1:0. До края на мача двата тима продължиха да водят битка основно в средата на терена. Те си размениха по няколко удара, но до нов гол не се стигна.

Състав на Поморие: Д. Илиев, Шопов, Василев, Петков, Коев, Лемперов, Георгиев, Дрянов, Шерденов, Танев, Ахмедов

Резерви: Тодоров, Ж. Илиев, Лозев, Жеков, Хаджиев, Петров, Ганев, Расим, Колев

Състав на Несебър: Андонов, Пюскюлю, Молдованов, Костов, Баев, Димов, Цонков, Яшар, Цачев, Карадайъ, Ахмед

Резерви: Бояджиев, Ив. Стоянов, Али, Дамянов, Д. Стоянов, Колев, Пехливанов, Бенчев