Поморие завърши наравно с Лудогорец

0
-
-

Съставът на Поморие завърши наравно 2:2 с Лудогорец в последната си контрола от лагера в Смолян. Мачът бе изгледан от кмета на морския град Иван Алексиев, който аплодира изявите на футболистите.

Тимът от Разград успя да поведе с 2:0 в първите 20 минути на мача. През второто полувреме обаче поморийци превъзхождаха напълно съперника си. С голове на Бекир Расим в 55 -та минута от дузпа и на Станислав Дрянов в 85-та минута, те доведоха мача до равенство. Лудогорец игра с втория си състав в контролата.

С тази среща тимът на Поморие приключва лагера в Смолян. Момчетата на Малин Орачев се подготвяха 10 дена на 1000 метра надморска височина и свършиха добра функционална работа. След пристигането си край морето, тимът започва втория етап от лятната си подготовка, който включва изчистване на тактическите елементи и навлизане в оптимален игрови ритъм.